USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee Bouillante Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee

ex. Bungalow Accueillant à Bouillante Avec Piscine Privée

Foglalás
2026-09-25
2026-09-26

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

62

Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee

 Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a szobákban

 Úszómedence

Kültéri úszómedence

 Gyerekbarát

Kiságyak

 Légkondicionálás
 Háziállat nem engedélyezett

A maximum 5 fő befogadására alkalmas Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee kültéri medencét kínál, továbbá hozzáférést biztosít olyan wellness helyekhez, mint a hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra található Ravine Thomas Bain Chaud.

A Phare de l'Anse a la Barque 550 m-re, az Anse a la Barque pedig 4 km-re fekszik a nyaralótól. A szálláshely olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen egy 15 perces autóútra lévő Eglise Saint-Joseph de Vieux-Habitants.

A Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee vendégei élvezhetik a kertre néző kilátást. A Bouillante városi szállás fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmi felszereltség részét képezik a fürdőlepedők.

A Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee való tartózkodás során a vendégek igénybe vehetnek egy teljesen felszerelt konyhát az elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és hűtővel önellátás céljából. A vendégek számára közlekedési lehetőségek is adottak, a Monchy buszpályaudvar mindössze 150 méter távolságra van. A Bouillante városi villa rendelkezik úszómedencével és piknikezőhellyel, valamint terasszal.


Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Parkoló
  • Háziállat nem engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Elektromos vízforraló

Tevékenységek és relaxáció

  • Kültéri úszómedence
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Szoba felszereltsége

  • Ingyenes Wi-Fi a szobákban
  • Légkondicionálás
  • Ülősarok
  • Terasz
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Kiságyak

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 16:00-18:00 között
Kijelentkezés: 09:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    Medence elérhető a Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee kínálatából?

    Igen, a Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető kültéri medencét.
  • ❓

    Mekkora a Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee befogadóképessége?

    A Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee akár 5 fő befogadására is alkalmas.
  • ❓

    A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?

    Ez a szálláshely elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-25
2026-09-26

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Bungalow Accueillant A Bouillante Avec Piscine Privee, Guadeloupe

Rue Absalon, Monchy Ouest Basse-Terre, Canton De Vieux-Habitants, Bouillante, Guadeloupe

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved